Grupowy kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki

Jak pewien student z Krakowa zyskał dodatkowe 2 godziny w ciągu dnia?

Doba ma tylko 24 godziny – dla każdego dokładnie tyle samo. Jak to więc jest, że niektórzy mogą jednocześnie studiować na dwóch kierunkach, pracować i wychowywać dzieci, a innych tylko jedna z tych aktywności przyprawia o codzienny ból głowy?

RÓŻNICA TKWI W EFEKTYWNOŚCI DZIAŁAŃ –
czyli w precyzyjnym nakierowaniu działania na konkretny efekt

Kurs szybkiego czytania - efektywność działań

Chcesz zwiększyć swoją efektywność i tym samym zyskać więcej czasu?
Zapisz się na kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki!

Czego konkretnie możesz oczekiwać po kursie?

Szybkie czytanie

Szybkie czytanie to jedna z podstawowych umiejętności, które będziemy trenować na kursie – da Ci przewagę nad innymi, da Ci więcej wolnego czasu. Ćwiczenia pozwolą przyspieszyć Twoje tempo czytania co najmniej 3-5 krotnie (zależnie od wkładu pracy). Będziesz pracować nad lepszą percepcją wzrokową i skutecznym zapamiętaniem tego co czytasz w szybkim tempie.

Zapamiętywanie

Skuteczne zapamiętywanie to główny cel każdej osoby uczącej się. Oprócz podstawowych technik pamięciowych poznasz strategie wykorzystujące naturalne zdolności Twojego mózgu do zapamiętywania wszystkiego, co zechcesz. Dowiesz się jak rozłożyć i przedstawić sobie materiał, aby mózg sam wchłonął go jak gąbka.

Praca z tekstem

Nauka to w 80% praca z tekstem. Dowiesz się jak efektywnie czytać z nakierowaniem na znalezienie konkretnych informacji, jak podkreślać, notować, zapamiętywać, przypominać sobie. Nauczysz się wykorzystywać mapy myśli do tworzenia notatek oraz planu nauki. Poznasz strategie pracy z różnymi rodzajami tekstów – humanistycznymi, przyrodniczymi i technicznymi, krótkimi i długimi, a także z różnymi grupami materiałów (np. przygotowanie do większych egzaminów).

Motywacja

Motywacja jest kluczem do wszystkiego, to ona pcha Cię do działania, sprawia, że masz ochotę robić więcej i szybciej, daje satysfakcję z wykonanej pracy. Dowiesz się co to jest motywacja wewnętrzna i jak ją w sobie obudzić. Popracujemy też nad skutecznym wyznaczaniem celów oraz nad przekonaniami, które pomogą Ci w ich osiągnięciu.

Organizacja czasu

Dobrze stworzony plan to siła napędowa każdego przedsięwzięcia. Uwalnia od stresu, motywuje, daje więcej wolnego czasu. Ratuje przed odkładaniem na później, przed nawarstwianiem się obowiązków, przed siedzeniem po nocach. Na kursie dowiesz się jak zorganizować sobie pracę i naukę, żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Koncentracja

Idealna koncentracja to przede wszystkim nakierowanie całej swojej uwagi na osiągnięcie konkretnego celu. Dowiesz się jak zlikwidować rozpraszacze, jak uwolnić się od nadmiaru stresu, jak podnieść swój poziom pobudzenia wtedy, gdy jest to konieczne. Poznasz ćwiczenia zastępujące kawę, jednocześnie rozwijające Twój mózg.

Rozwój mózgu

Twój mózg jest doskonały. Masz świetną pamięć, potrafisz się skoncentrować, nauczyć się szybko nowych rzeczy. Podczas kursu dowiesz się jak te wszystkie zasoby pobudzić do działania wtedy, gdy ich potrzebujesz. Nauczysz się także jak trenować prawą i lewą półkulę mózgu, aby współpracowały ze sobą i dały Ci jeszcze więcej możliwości niż do tej pory.

Strategie efektywnej nauki

W efektywnej nauce nie liczy się znajomość poszczególnych technik – liczy się umiejętność połączenia ich i wykorzystania w praktyce. Najpierw więc trzeba wyznaczyć cel, zrobić plan, zmotywować się, skoncentrować, wziąć tekst do ręki i efektywnie czytać, wybrać najważniejsze informacje, zapamiętać je, a później we właściwym momencie sobie przypomnieć. Dopiero ta całość daje pełny sukces. I to jest właśnie cel tego kursu.

Twoje potrzeby są najważniejsze

Program kursu został stworzony w oparciu o potrzeby kursantów, z którymi pracowałam w trakcie swojej 8 letniej działalności trenerskiej. To Wy podpowiadaliście, inspirowaliście, dawaliście motywację do działania. To dla Was przewertowałam dziesiątki książek, przeszukałam setki stron internetowych z całego świata w poszukiwaniu najnowszych i najbardziej skutecznych rozwiązań. Jestem i działam po to, aby każdy z Was mógł odnieść sukces.

Zapewniamy:

Gwarancja sukcesu!
U nas płacisz za EFEKT – czyli uczymy do skutku :)

Twoja inwestycja to 950 zł. Co otrzymujesz w zamian?

Tak jak czytałeś – ten kurs dla Ci więcej wolonego czasu. Szybsze tempo czytania i większa efektywność uczenia się pozowli Ci błyskawicznie skończyć pracę czy naukę. Dodatkowe godziny możesz wykorzystać na spotkania z przyjaciółmi, sport, hobby, naukę dodatkowego języka, odpoczynek, i wszystkie inne czynności, na które teraz brakuje Ci czasu.

Jak zyskać 100% korzyści w niższej cenie?

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Zapisy na ostatni kurs zostały zakończone. Informacje o kolejnych kursach zamieścimy wkrótce.
W przypadku zainteresowania kursem, prosimy o kontakt. »