Jak kurs indywidualny odmienił życie Gosi?

Studentka w bibliotece

Gdy się poznałyśmy Gosia była w 2 klasie liceum i przygotowywała się do matury. Całkiem niedawno postanowiła, że chce zostać lekarzem, więc całą swoją energię wkładała w naukę chemii i biologii. Niestety trzeba było pracować także nad polskim, angielskim i matematyką… Gosia poczuła, że sytuacja zaczyna ją przerastać. Nadmiar obowiązków sprawił, że była coraz bardziej zmęczona i zestresowana, przez co opuszczała się w nauce i jeszcze bardziej martwiła. To błędne koło sprawiło, że zaczęła szukać pomocy i tak trafiła do mnie. Rozpoczęłyśmy indywidualny kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki ze szczególnym naciskiem na motywację i organizację czasu oraz specjalnym przygotowaniem do nauki przedmiotów, które są dla niej najważniejsze. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Okazało się, że nawet najtrudniejszy przedmiot może stać się łatwy, jeśli tylko podejdzie się do niego w odpowiedni sposób.

Jakie są 3 największe zalety kursu indywidualnego?

  1. Najważniejszą z nich jest indywidualne podejście do problemów kursanta – wszak każdy z nas jest niepowtarzalny i wyjątkowy.Masz problemy tylko z koncentracją lub motywacją? Przygotowujesz się do pisania pracy magisterskiej lub licencjackiej i chcesz, żeby poszło Ci szybciej? A może właśnie ruszasz w pracy z nowym projektem i potrzebujesz nowoczesnych metod przyswajania informacji. Kurs indywidualny jest zawsze kursem „skrojonym na miarę”.
  2. Kolejną zaletą jest dostosowanie czasu spotkań.Być może pracujesz lub uczysz się w godzinach, w których odbywają się kursy grupowe? Masz czas tylko w weekendy? Kurs indywidualny odbywa się zawsze w czasie dogodnym dla Ciebie. W razie choroby czy wyjazdu możesz bez problemu przesunąć spotkanie na inny termin.
  3. I trzecia zaleta – długość kursu ustalana jest według potrzeb kursanta. Podczas kursu indywidualnego możesz realizować standardowy program kursu szybkiego czytania i efektywnej nauki dostosowany do Ciebie. Jednak równie dobrze możemy zająć się wybranymi zagadnieniami, lub poszerzyć program w dowolnym kierunku. Kurs może być intensywny (np. 2-3 spotkania w tygodniu), lub rozciągnięty w czasie. Może składać się z 3 lub 10-12 spotkań – wszystko zależy od Twoich potrzeb i celów.

Koszt kursu indywidualnego – 150 zł/h
Długość trwania – zazwyczaj 10-20 h
Indywidualna konsultacja przed kursem 50-60 min – 150 zł

Kursy indywidualne odbywają się tylko poza rokiem szkolnym – od połowy czerwca do połowy lipca i od połowy sierpnia do połowy września. Od 15 lipca do 15 sierpnia trwa przerwa wakacyjna.

Jeżeli znasz osobę, która ma podobne potrzeby edukacyjne i chciałaby zapisać się na kurs razem z Tobą, możecie stworzyć mini-grupę i obniżyć cenę kursu.

Liczba osóbCena za jedną osobę
1150 zł/godzinę
290 zł/godzinę
380 zł/godzinę