Jaki kurs będzie najlepszy dla Ciebie?


Szybkie czytanie, efektywna nauka - kurs grupowy

Grupowy kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki

Jeśli nie masz dużych problemów w nauce i lubisz pracę w zespole kurs grupowy jest dla Ciebie idealny. Wszyscy realizują ten sam program, jednak niewielka ilość uczestników (do 5 osób) umożliwia indywidualne podejście do potrzeb.


Indywidualny kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki

Kursy indywidualne przeznaczone są dla osób o wyjątkowych potrzebach, czy trudnościach. Jeśli masz duże problemy z nauką lub koncentracją, pracujesz w nietypowej branży, przygotowujesz się do specjalistycznych egzaminów czy konkursów, albo nie dasz rady uczestniczyć w regularnych zajęciach grupowych – kurs indywidualny będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Szybkie czytanie, efektywna nauka – kurs indywidualny

Szybkie czytanie, efektywna nauka czytania

Kurs nauki czytania

Twoje dziecko stawia swoje pierwsze kroki w nauce czytania i zastanawiasz się jak nim pokierować, aby wszystko poszło szybko i sprawnie? A może już na tym etapie dostrzegasz u dziecka opór i nie wiesz jak zamienić go w motywację? Być może uczycie się czytania od pewnego czasu, ale masz poczucie, że stoicie w miejscu i potrzebujecie pomocy? Otrzymujesz od nauczyciela sygnały, że nad czytaniem trzeba pracować, ale brakuje Ci dokładnych wskazówek? Zapoznaj się z kursami, które przygotowałam dla Twojego dziecka.


Lokalizacja

Kraków

ul. Dobrego Pasterza 50/4

Możliwe są również kursy online poprzez Skype.

Wrota Umysłu Kraków - logo