Kursy dla firm

Jak pewna firma zwiększyła o 50% sprzedaż swojego produktu, gdy jej pracownicy poznali zasady efektywnego działania mózgu?

Kurs dla firm

„Po tych zajęciach jakoś lepiej się pracuje. Szybciej. Ma się taką jasność w głowie!” — powiedziała mi kiedyś kursantka tuż po zajęciach w jednej z firm, w której prowadziłam kurs efektywnej nauki. Pracowała jako kierownik projektu i zawsze miała milion spraw na głowie — zarządzanie zespołem, bezpośredni kontakt z klientem, odpowiedzialność przed szefem... Goniące terminy, niekończące się sprawy do załatwienia, siedzenie do późna, stres — wszystko to sprawiało, że już w połowie dnia była na skraju wyczerpania. Jakież było jej zdziwienie kiedy okazało się, że po 3 godzinach intensywnej pracy nad poprawą działania mózgu czas zaczynał płynąć jakby wolniej, w pracy udawało się zrobić więcej, sprawniej, bez błędów, świetne pomysły same wpadały do głowy i w dodatku po powrocie do domu mogła jeszcze zrobić coś dla siebie! A to był dopiero początek kursu.

Sprawnie działający mózg = większa wydajność pracy!
Czyli więcej, szybciej i lepiej.

Być może zastanawiasz się w jaki sposób kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki aż tak bardzo poprawia efektywność działań.

Oczywiście podczas kursu poznajemy techniki i strategie, które pozwalają nam szybciej przetwarzać informacje – czytamy 4 razy szybciej, co daje nam oszczędność czasu, potrafimy sprawniej zapamiętywać i organizować informacje... Aby się tego wszystkiego nauczyć i wprowadzić w życie poznajemy techniki koncentracji i motywacji.

Jednak wcale nie to jest najważniejsze!

Podczas kursu przede wszystkim uczymy się w pełni wykorzystywać możliwości naszego mózgu! Wspomagamy myślenie – zarówno twórcze jak i logiczne. Uczymy się uporządkowanej pracy, ale także rozwijamy wyobraźnię. Pracujemy nad naszymi przekonaniami, które zaczynają wspierać nasze działania, zamiast je sabotować.

Uczestnicząc w kursie dowiesz się jak chronić mózg przed szkodliwym skutkiem stresu (zaburzenia pamięci, problemy ze snem, depresje), jak wspomagać jego działanie odpowiednią dietą, jak dzięki lepszej koncentracji wykonywać zadania 2 razy szybciej i skuteczniej, niż kiedyś.

Przed kursem radziłem sobie w pracy dość dobrze, ale poza tym nie miałem ani czasu, ani siły na nic. W piątek wracałem do domu tak zmęczony, że całą sobotę przesypiałem, a w niedzielę już zaczynałem się stresować, że weekend się kończy. Na początku nie wierzyłem, że ćwiczenia na kursie coś mi dadzą, wręcz męczyły mnie bardziej. Ale po pewnym czasie naprawdę zauważyłem, że jakoś lepiej i szybciej mi się myśli i to się przekłada na pracę. Mniej się nią męczę i mam więcej energii ogólnie. Nie przynoszę już firmowych dokumentów do domu, a dwa weekendy temu byłem w górach na nartach, pierwszy raz od 7 lat i bardzo mi się to spodobało. — Marcin, informatyk

Każda firma ma inne potrzeby

Agencja reklamowa, firma informatyczna, dział księgowości lub finansów, pracownicy biurowi wielkich korporacji, dziennikarze, kadra kierownicza, handlowcy... Jedni chcieliby być bardziej twórczy, inni bardziej zorganizowani, jedni dużo czytają, inni piszą... Właśnie dlatego proponowane przez nas kursy szybkiego czytania i efektywnej nauki dla firm są zawsze tworzone z myślą o konkretnej grupie kursantów. Standardowy program jest modyfikowany w taki sposób, aby idealnie zaspokajał potrzeby kursantów.

Czy już wiesz nad jakimi problemami będziemy mogli popracować podczas kursu z Tobą lub Twoimi pracownikami?

» Umów się na bezpłatne spotkanie konsultacyjne!

Po wstępnej analizie potrzeb otrzymasz propozycję programu kursu. Wówczas będziesz mógł podjąć najlepszą decyzję.